Lampy motocyklowe do osadzenia w rączce kierownicy DZIENNE + KIERUNKOWSKAZY 2w1

Kategoria: Kierunkowskazy i obrysówki,
KIER2W1
Dostępność: Dostępny

Cena:

82,48 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość

2w1 kierunkowskazy i światła dzienne LED do montażu w rękojeści kierownicy w motocyklu

CENA DOTYCZY 1 KPL - 2 SZT

Wysokiej klasy kierunkowskazy LED wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS.

Kompaktowe wymiary pozwalają na montaż w większości kierownic motocyklowych.

Światła posiadają bardzo mocno świecące na pomarańczowo i na biało diody LED. Idealnie nadają się do skuterów, quadów, motocykli oraz innych pojazdów.

Specyfikacja techniczna:

Strzałki są wodoodporne, kurzoodporne

Wykonane są z wytrzymałego materiału

Montaż: wystarczy przykręcić kierunkowskazy do podstawy za pomocą nakrętki na gwincie lub szczelnie wcisnąć w rękojeści kierownicy. Uszczelka znajdująca się na gwincie jest wykonany z wytrzymałej gumy.

Napięcie zasilania: 12V

Certyfikaty: CE, RoHS

Barwa światła: Biała / pomarańczowa

Światła diodowe LED przynoszą korzyści zarówno dla Twojego portfela, jak i zdrowia!

Energooszczędność – jak pokazują badania, oświetlenie LED jest o do 90% oszczędniejsze w poborze energii elektrycznej niż jego standardowe odpowiedniki. To najbardziej energooszczędny system świetlny na świecie.

Żywotność – diody LED czołowych światowych producentów, które znajdziesz w naszej ofercie, będą Ci służyć nawet do 50 000 godzin, czyli nawet 50 razy dłużej niż standardowe żarówki. Ponadto światła LED posiadają dużo większa odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Niskie koszty utrzymania – dzięki bezawaryjności oraz długiej żywotności żarówek LED wymienia się znacznie rzadziej niż standardowe żarówki halogenowe. Nie wytwarza wysokiej temperatury, przez co nie angażuje dodatkowych urządzeń, takich jak klimatyzacja. Przyjazne dla zdrowia – w oświetleniu LED nie występuje promieniowanie słoneczne oraz tzw. „efekt pulsowania światła”. Dzięki temu jest przyjazne dla oczu – nie męczy wzroku nawet przy długim przebywaniu w jego świetle. Jest także bezpieczne, gdyż eliminuje zagrożenie porażenia prądem.

Ekologia – oświetlenie LED dzięki niskiemu zużyciu energii nie wytwarza praktycznie CO2, co więcej są całkowicie pozbawiona elementów wykonanych z rtęci oraz ołowiu. Brak potrzeby utylizacji – oświetlenie LED nie zawiera rtęci i innych materiałów ciężkich, a także żadnych szkodliwych substancji.

Nowoczesny wygląd - dzięki oświetleniu LED samochód zyskuje na atrakcyjności wizualnej oraz bezpieczeństwu podróżujących.

WSZYSTKIE WYBRANE PRODUKTY ZOSTANĄ WYSŁANE DO CIEBIE ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!

DO WYBORU MAMY DOSTĘPNE OPCJE WYSYŁKI: 

  • POCZTA-POLSKA: LIST POLECONY - Darmowa dostawa,
  • KURIER - Darmowa dostawa,
  • KURIER Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAPŁATY PRZY ODBIORZE - 20,00 zł

W NASZYM SKLEPIE PŁACISZ JEDYNIE ZA PRODUKT :)