• Nowość

Dwustronne kolorowe flamastry zestaw markerów w torbie

Kategoria: Akcesoria dla dzieci,
SMP-60PCS
Dostępność: Dostępny

Cena:

35,99 zł
Dostępność: Dostępny
Ilość

ZESTAW 60 SZT MARKERÓW TOUCH + TORBA W ZESTAWIE 

Dwustronne markery w wyrazistych kolorach rozbudzą w Tobie kreatywność!

Ilość sztuk w zestawie: 60

Ilość końcówek: 2

Grubość końcówek: 3-6 mm / 1-2 mm

TOBRA GRATIS!

Bogata różnorodność barw

Zestaw składa się z 60 markerów w nasyconych i różnorodnych barwach, co umożliwia tworzenie wyjątkowych i kolorowych dzieł sztuki. Niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy znajdzie odpowiedni kolor do swoich projektów.

Doskonała pigmentacja tuszu

Markery wyposażeni są w alkoholowy tusz o doskonałej pigmentacji. Dzięki temu Twoje rysunki będą nasycone, wyraźne i pełne życia. Kolory zachowają swoją intensywność przez długi czas, co gwarantuje trwałość i jakość Twoich prac.

Przystępny dla początkujących

Zestaw ten jest doskonałą opcją zarówno dla początkujących artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem, jak i dla doświadczonych grafików. Wszyscy znajdą w nim narzędzia do wyrażenia swojej twórczości.

Idealny prezent

Zestaw 60 markerów to także doskonały prezent. Niezależnie od okazji, taki zestaw zawsze ucieszy każdego artystę. To praktyczny upominek, który pozwoli obdarowanej osobie rozwijać swoje umiejętności.

Wszechstronność

Nasze markery sprawdzą się nie tylko w profesjonalnych projektach artystycznych, ale także w amatorskim rysunku w szkole, podczas nauki, czy w domowym zaciszu. Dzięki nim każdy może odkryć radość tworzenia i wyrażania siebie poprzez rysunek.

Praktyczne etui

Etui w zestawie nie tylko dodaje elegancji, ale także pomaga w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa markerów. 

Rozwijanie umiejętności artystycznych

Ten zestaw to nie tylko zabawka, ale także narzędzie do nauki i rozwoju umiejętności artystycznych. Dziecko może eksperymentować z różnymi kolorami i technikami, co pomaga w rozwijaniu swojego talentu i pasji do rysowania.

Dla młodych artystów i nie tylko

Zestaw 60 kolorowych markerów to nie tylko idealne narzędzie dla młodych artystów, ale również doskonały prezent dla każdego dziecka, które chce rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. 

To produkt, który przyniesie radość i inspirację nie tylko wśród małych artystów, ale także wśród wszystkich dzieci, które lubią tworzyć i wyrażać siebie poprzez rysunek.

WSZYSTKIE WYBRANE PRODUKTY ZOSTANĄ WYSŁANE DO CIEBIE ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!

DO WYBORU MAMY DOSTĘPNE OPCJE WYSYŁKI: 

  • POCZTA-POLSKA: LIST POLECONY - Darmowa dostawa,
  • KURIER - Darmowa dostawa,
  • KURIER Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAPŁATY PRZY ODBIORZE - 20,00 zł

W NASZYM SKLEPIE PŁACISZ JEDYNIE ZA PRODUKT :)